Laat een stel slimme Goosers voor je werken!

Wij staan voor je klaar

Prettige webstrijd

Wat doen we nou eigenlijk?

Wat maakt Goos Online anders dan anderen? Wij zijn een bureau met kennis en ervaring van zowel de technische als de marketingkant van de digitale wereld. Een bureau dat standaard maatwerk websites en webshops levert en snel kan inspelen op veranderende vragen. 

Een bureau dat met simpele antwoorden komt op complexe vragen. En waarmee je ook nog snel resultaat boekt. Daar houden onze klanten van. Jij ook? Dan is het wellicht tijd voor een prettig gesprek. Neem gerust contact op. Er staan meer dan 20 slimme specialisten voor je klaar die jou graag vooruithelpen.

Klanten houden van onze werkwijzer

Als we werken, doen we dat efficiënt en effectief. Onze overall aanpak verloopt dan ook altijd volgens gestructureerde stappen. Van de eerste kennismaking tot de oplevering en promotie van de website of webshop. Zo weet iedereen waar hij of zij aan toe is. En dat werkt. Goos Online staat voor:

Team met specialisten

Dit zijn de mensen achter de schermen

Naast een paar ervaren rotten - die de wereld voor het internet nog hebben meegemaakt - zijn de meeste Goosers jong, snel en gewild. Opgegroeid in de digitale wereld en stuk voor stuk gek van hun eigen vakgebied. Achter de schermen werken deze specialisten dan ook met veel plezier aan het online succes van onze klanten. 

Marcel Goos

Marcel Goos

Founding partner

marcel@goos.online
Floris van Leerdam

Floris van Leerdam

Managing partner

floris@goos.online
Dirk-Jan Mooiman

Dirk-Jan Mooiman

Accountmanager

dirk-jan@goos.online
Antoine Kooren

Antoine Kooren

Strategy & Sales

antoine@goos.online
Servie Jaspers

Servie Jaspers

Projectmanager

servie@goos.online
Mark van Domburgh

Mark van Domburgh

Projectmanager

mark@goos.online
Uğurkan Sakarya

Uğurkan Sakarya

Projectmanager

ugurkan@goos.online
Alex Teijgeler

Alex Teijgeler

Kevin Koolmees

Kevin Koolmees

Online marketeer

kevin@goos.online
Per Kamerman

Per Kamerman

Business developer

Carlijn ten Have

Carlijn ten Have

Business developer

Ahmet Akdas

Ahmet Akdas

Lead developer

Rowhel Madlener

Rowhel Madlener

Developer

Davey Taal

Davey Taal

Developer

Nikolaj Ratusnyj

Nikolaj Ratusnyj

Developer

Ginger Baegen

Ginger Baegen

Developer

Nigel van Duijvendijk

Nigel van Duijvendijk

Developer

Jochem Kroos

Jochem Kroos

Designer

Hakan Topaç

Hakan Topaç

Designer

Mitchell Kertopawiro

Mitchell Kertopawiro

Designer

Meld je aan voor de nieuwsbrief